Gavetildelinger 2020

SelskapSøknadTildelingssum   
HELGEN VEL17. mai 202115000
LUNDE HELSELAGGå til den gyldne spaserstokk og Folkestigen.20000
NOME KOMMUNE OPPVEKSTETATEN17.Mai - arrangement på Ulefoss20000
Nome Kommune17-mai Lunde 202120000
LUNDE OG FLÅBYGD SOKNFidus ungdomsklubb 25000
NOME REVMATIKERFORENINGSittebenker på turstiene35000
MØY ENTREPRENØRSKAPMØY Entreprenørskap Midt Telemark 45000
FEN VELToalettbygg Torsnes, tillegg48000
NOME RØDE KORSFerdigstilling garasje50000
ULEFOSS ATLETKLUBButstyr50000
Vakre UlefossBenker Ulefoss Sentrum66000
BERGET VELFORENINGFerdigstillelse av garasje75000
VESTFOLD OG TELEMARK FYLKESKOMMUNEFormidling av kanalhistorien til barn og unge 75000
TUR-BO LUNDEFløterstien, tursti fra Hantobakken til Tyri.100000
ULEFOSS SPORTSFORENINGUtstyr turngruppa 100000
ULEFOSS SPORTSFORENINGFotballmål100000
Idrettslaget SkadeKanalrennet 2020100000
STREET CARS LUNDEnostalgisk bensinstasjon 150000
Holla Historielag"Krøssset"237000
HELGEN IDRETTSLAGKunstgress paintball300000
Nome KommuneLekeanlegg Nome statlige mottak300000
Ulefoss HandelstandJulebelysning på Ulefoss350000
Stiftelsen Nome Kulturhistoriske byggSentrumscafe400000
Nome Investeringsselskap AS Prosjekt Wienberger 424000
NOME IDRETTSRÅDVIFRITID til Nome455000
TELEMARK MUSEUMUlefos Hovedgaard 2020-20231000000
NOME KOMMUNE ETAT FOR SAMFUNNSUTVIKLINGLEK OG TREN I KANALKOMMUNEN NOME1030000
Bryggeparken drift ASGjestebrygge Ulefoss3545000
IDRETTSLAGET SKADESnøproduksjonsanlegg5400000
Coronafond 2020
SelskapSøknadTildelingssum
Holla Bygdekvinnelag135000
Solhaug forsamlingshus255000
Sauherad musikkorps176000
Helgen IL Fotball710000
Sagsia Velforening3310000
Lunde Blæsekompani3410000
Lunde Skytterlag4210000
Ulefoss Hovedgaards venner 4510000
Lunde Travlag412000
Helgen IL Hovedforening612000
Lunde Teakwon-do-klubb3012000
Nome Nærmiljøsenter2713000
Helgen IL Skautrolla515000
Bø Jazzklubb2115000
Akkerhaugen Rocksamfunn2615000
Bø og Sauherad Røde Kors3115000
Lunde og Ulefoss Skolekorps3515000
Ulefoss Atletklubb4415000
Lunde og Flåbygd sokneråd220000
Øvre Verkets Venner1220000
Nome Flyklubb2320000
17 mai komiteer i Nome 2820000
Telemarkskanalrittet3220000
Visitt Bø3720000
Holla og Helgen Menighet1625000
Bø og Sauherad Frivillighetssentral 1430000
Lunde Street Cars3830000
Helgen IL Hovedforening4130000
Ulefoss musikkorps140000
IL Skarphedin Håndball4350000
USF Fotball360000
USF Hovedforening3980000
IL Skade Hovedforening4080000
Nome Fotball10100000
Holla Skytterlag18100000
Sommarlandsfestivalen24100000
IL Skarphedin Fotball9200000
IL Skade (Felles)8220000
Nome Røde Kors11230000
Totalt 202016235000

Ved å fortsette å bruke dette nettstedet, samtykker du i bruken av informasjonskapsler i samsvar med vår personvernerklæring & cookie policy.